A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Маріупольський професійний аграрний ліцей (МПАЛ)

Корисні посилання

Освітній процес в умовах карантину вимагає  нового підходу в роботі бібліотек. Здобувачі освіти, викладачі та майстри вимушені більше працювати в онлайн-бібліотеках з електронними книжками, шукати Гугл-книги, Вікіджерела, Вікіпідручники та медіа-файли для спільного користування. Інформуємо, що ці матеріали можна знайти на сайті бібліотеки Укркнига-http://ukrkniga.org.ua/.

На теренах інтернету присутні тисячі онлайн-бібліотек з мільйонами електронних книжок. За останні роки в Україні з’явилося кілька особливо цікавих онлайн-бібліотек, які спеціалізуються на книжках українською мовою.

Тож, якщо ви хочете читати книжки рідною мовою, то обов’язково прочитайте добірку Всеукраїнської електронної бібліотеки — сайт youalib.com.

В нашій бібліотеці для найвибагливіших читачів за тематиками на будь-який смак в розділі «Художня література» (Українські бібліотеки) можна користуватися списком корисних посилань для здобувачів освіти, викладачів та майстрів.

Пропонуємо звернутись до літературного порталу litcentr.in.ua, до електронної бібліотеки «Лібрук» https://www.libruk.com.ua/. На цьому сайті книжки доступні у різноманітних популярних форматах, які підходять для читання на настільному комп’ютері або планшеті.

Пропонуємо посилання на 9 сайтів, де можна знайти безкоштовні книги українською мовою https://uaua.top/19025/.  Бібліотека УкрЛіт-UkrClassic  https://ukrclassic.com.ua/ дає можливість читати як повні твори, так і скорочені, перекази, аналізи творів та їх характеристики. Серед корисних сайтів для користування літературою для здобувачів освіти пропонуємо сайт https://www.pidruchnyk.ua/, на якому ви можете в ознайомлювальних цілях абсолютно безкоштовно переглянути онлайн-підручник з будь-якого шкільного предмету. Електронні версії підручників ви можете знайти також на сайті https://ru.osvita.ua/school/textbook/.
 

Дата: від до Скинути

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора