A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Маріупольський професійний аграрний ліцей (МПАЛ)

Правила внутрішнього розпорядку

Правила внутрішнього розпорядку для учнів МПАЛ.

 Правила внутрішнього розпорядку, правила та обов’язки учнів розроблені у відповідності до законів України «Про освіту», «Про професійно-технічну освіту», Положень «Про ступеневу професійно-технічну освіту», «Про організацію навчально-виробничого процесу в професійно-технічних навчальних закладах» та інших нормативно-правових актів у галузі освіти.

 1. Навчальний рік розпочинається 1 вересня.
 2. Навчальні заняття проходять за розкладом і у відповідності навчальних планів та програм, затверджених управлінням освіти і науки Донецькоі обласної державної адміністрації.
 3. Розклад занять складається, у відповідності до вимог навчальних планів, заступником директора з навчально-виробничої частини затверджується директором навчального закладу.
 4. Заступником директора з навчально-виховної роботи складається графік роботи гуртків, спортивних секцій, щомісячний план позаурочної роботи.
 5. Тривалість уроку – 45 хв., перерви не менше 5 хв., тривалість навчального дня не перевищує 8 академічних годин. Тривалість навчального тижня не перевищує 36 академічних годин. Тривалість уроку виробничого навчання не перевищує 6 академічних годин. Заняття в навчально-виробничих майстернях проводяться з десятихвилинними перервами через кожні 50 хв., а в другий і наступні роки навчання – через кожні 1 год. 50 хв. Перерва на обід – не менше 20 хв., встановлюється за розкладом. Тривалість навчального півріччя визначається навчальним планом. Тривалість навчального року не перевищує 40 навчальних тижнів.
 6. Тривалість робочого часу учнів під час виробничої практики встановлюється залежно від режиму роботи підприємства.
 7. Кількість учнів у групі встановлюється відповідно до державного замовлення. Учнівська група за визначеною професією становить 25 – 27 чоловік.
 8. Відвідування занять учнями є обов’язковими.
 9. У навчальному закладі ведеться щоденний облік відвідування учнями навчально-виробничого процесу.
 10. Зовнішній вигляд учнів має бути охайним: одяг – випраним, випрасуваним та відповідати основним вимогам ділового стилю; зачіска, макіяж і манікюр – акуратними..
 11. З метою забезпечення активної дозвільної діяльності учнівської молоді, розвитку їх творчості та формування здорового способу життя, у закладі працюють гуртки художньої самодіяльності, спортивні секції і тренажерна зала, які працюють відповідно до затверджених графіків.

В  ліцеї діє учнівське самоврядування, що забезпечує участь учнів у різноплановій та змістовній роботі навчального закладу: залучає їх до управління справами колективу, допомагає зрозуміти свої права та обов’язки, сприяє соціальній активності та розвитку навичок роботи у команді.

Дата: від до Скинути

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора