A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Маріупольський професійний аграрний ліцей (МПАЛ)

«Голодомор – шрам на серці людства»

Дата: 30.11.2020 19:49
Кількість переглядів: 276

28 листопада – день пам'яті жертв голодоморів.

Колись чорні крила голодомору обіймали багаті чорноземи України, змусивши одних помирати страшною голодною смертю, інших – з потьмареним розумом – піддатись жорстоким канібальським звичаям.

Тричі "шугав безчолий голод" Україною: 1921–1922, 1932–1933, 1946–1947 рр. Найнемилосердніший, найстрашніший, безперечно – 1932–1933 рр. Це був справжній голодокіс, мор, що забрав життя мільйонів українців (учені ще досі не визначили число його жертв). А скільки дітей не народилося в Україні? Вони ж могли побачити світ, коли б не голод…

В бібліотеці Маріупольського професійного аграрного ліцею оформлена книжкова виставка . На виставці представлена історична та художня література з фондів бібліотеки ліцею та бібліотеки ім. М.Ю.Лермонтова.

Крім представлених книг існує ще багато видань та творів, присвячених темі Голодомору. Одним з найзважливіщих результатів з дослідження Голодомора і пам'яті жертв являється «Національна книга пам'яті», виданая у 2008 році за замовленням Українського інститута національної пам'яті.

Художні твори, наукові та історичні дослідження дають можливість кожному дізнатись правди про страшні часи голода і зробити свої висновки.

Дорогі користувачі бібліотеки! Запрошуємо вас ознайомитись з літературою про ті жахи національної трагедії українського народу.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора