A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Маріупольський професійний аграрний ліцей (МПАЛ)

Зустріч з ветеранами ліцею.

Дата: 02.02.2022 14:56
Кількість переглядів: 86

Наш заклад почав працювати в далекому 1933 році. За цих довгих 89 років змінилось багато чого, багато і забулося, але людей, які створювали традиції, вкладали сили і натхнення в тоді ще школу-училище, потім СПТУ ми пам'ятаємо і зараз.

Тому сьогодні ми вирішили з щоб, насамперед, нагадати їм які вони для нас важливі і досі. Ця тепла зустріч почалася зі знайомства з новим директором Скудар Володимиром Георгійовичем, він розповів про зміни, які вже відбулися, та які ще знаходяться на стадії розробки, вислухав поради сталих професіоналів та почув думку кожного. Потім було багато спогадів, ми дивилися фотографії часів роботи ветеранів і згадали кожного, кого вже давно, нажаль, немає з нами. Пригощалися кавою та солодощами за круглим столом, як давні друзі.

Адміністрація ліцею обіцяє проводити такі зустрічі частіше, а також кожний з ветеранів отримає допомогу, яка потрібна. Безмежно дякуємо за внесок в розвиток нашого ліцея кожного ветерана, за те, що є справою їх життя.

Ми ладні проводити роботу над помилками і продовжувати випускати якісних професіоналів, як це було за часів роботи наших пенсіонерів.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора