A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Маріупольський професійний аграрний ліцей (МПАЛ)

Новини ліцею

Дата: від до Скинути

День рідної мови!

Міжнародний день рідної мови — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 року в Парижі.

09:45 21.02.2022

День Єднання

Щороку 16 лютого в Україні на державному рівні відзначатимуть нове державне свято — День єднання. ВідповіднийУказ № 53/2022 опублікований на сайті глави держави. Цього дня закликають підіймати національні прапори та прикріплювати до одягу синьо-жовті стрічки. Відповідно до Указу, в цей день будуть підняті Державні Прапори України на будинках і спорудах у всіх населених пунктах, о 10:00 буде виконано Державний Гімн України та проведено закордонними дипломатичними установами України в державах перебування відповідні іміджеві заходи, спрямовані на єднання та підтримку України.

08:48 21.02.2022

День Державного Герба

Сьогодні в Україні відзначають День Державного Герба. 30 років тому, 19 лютого 1992 року, Верховна Рада України затвердила тризуб як Малий герб України, визначаючи його головним елементом великого Державного Герба. Державний Герб України є одним з офіційних символів поряд з прапором, гімном та Конституцією. Він поєднує в собі дух нашого народу, підкреслює свободолюбство та незалежність, уособлює нашу єдність, зв’язує між собою покоління українців. Цінуймо своє та шануймо наші символи! Нехай це свято згуртує нас та сповнить гордістю за власну державу, зміцнить прагнення до єднання та порозуміння. Будьмо гідні нашої історії. Адже сьогодні ми відповідальні за майбутнє наших нащадків!

08:45 19.02.2022

Турнір з настольного тенісу "Перша ракетка громади"

Ох і насичена вийшла п'ятниця в МПАЛі   Сьогодні спортивний зал Маріупольського професійного аграрного ліцею мав честь прийняти в своїх стінах турнір з настольного тенісу "Перша ракетка громади" з ініціативи Сартанська ВЦА .

08:19 18.02.2022

Конкурс робіт до Дня закоханих

Онлайн-конкурс до Дня закоханих від КЗ "Донецький Палац молоді "Юність".   Звичайно, ми не оминули цю подію, тому наші учні і персонал також зробили власноруч оригінальні сувеніри романтичної тематики.  Оцінювання буде проводитись за критеріями: •креативність •оригінальність •творчий підхід З 09 лютого до 14 лютого(включно). ?2022року відкриється доступ до онлайн-голосування на офіційній сторінці сайту КЗ "Донецький Палац молоді "Юність"  https://yunist.org.ua  Просимо Вашої підтримки та голосів????

10:27 07.02.2022

XI сессія Маріупольської районної ради.

Пройшла XI сесія Маріупольської районної ради на якій був присутній Скудар Володимир Георгійович, як депутат районної ради. Серед основних питань були програма економічного і соціального розвитку району та програма розвитку надання соціальних послуг та соціального обслуговування населення Маріупольського району.

14:30 04.02.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора